Новини

Ресторан "Мангал-парк"

В одному із мальовничих куточків Броварів є ресторан. Але не простий, а той, який був названий найкращим рестораном у Броварах за відгуками відвідувачів. Цей ресторан знаходиться у зручному місці, буквально поряд із головною вулицею міста. Меню вражає різноманітністю: адже це ресторан української кухні, але із дивовижними ф'южн-стравами.
Вечорами там звучить жива музика, роблячи його одним із тих ресторанів із живою музикою у Броварах, де відвідувачі можуть потанцювати та розслабитися на повну.
Але для тих, хто шукає усамітнення, це місце стало одним із романтичних ресторанів у Броварах – ідеальне місце для перших побачень.

Коли настає сезон корпоративів, багато компаній обирають саме цей ресторан. Адже ресторани для проведення свят чи корпоративів мають бути місткими, а тут є місце для всіх! Крім того, цей ресторан має величезний плюс. На банкет можна приходити зі своїм алкоголем!

А молоді сім'ї цінують його за те, що це ресторан з дитячим майданчиком, де діти могли грати, поки батьки відпочивають.

Влітку приємно відпочивати на свіжому повітрі в будиночках або під навісами. А для тих, хто цінує свій час, є можливість онлайн бронювання столиків.

Секрет успіху ресторану криється в унікальності. На одній кухні готуються страви різних країн: ресторан грузинської кухні готує приголомшливе хачапурі, ресторан японської кухні - ідеальне суші, а ресторан вірменської кухні пригощає найкращим у світі шашликом. А для любителів піци ресторан готує піцу за авторськими рецептами, за якими піца виходить краще ніж в самій Італії.

Історія цього ресторану це нагадуванням про те, що різноманітність та унікальність – ключ до успіху у будь-якій справі.